| Neagu_Miruna_1973 a întrebat:

Am nevoie de sugestia voastra!
Sunt foarte plictisita! Vreau sa-mi sugerati ceva ca sa nu ma mai simt asa de plictisita...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Ca sa nu te simti plictisita n-am reteta,ca sa alungi plictiseala citeste,asculta muzica,invita o prietena la tine,iesi in parc, spala vasele, uita-te la o piesa de teatru pe net, picteaza, ajut-o pe mama la treaba. Spor!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Citeşte o carte, vizionează un film, fă curăţenie, găteşte, să vezi ce repede trece timpul!
Baftă!

| Neagu_Miruna_1973 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Deja a trecut dar mersii foarte mult