| Danyka a întrebat:

Hei, am nevoie de o schimbare insa nu prea am idee ce.Ma simt plictisita de modul de viata care-l duc acum. Vreau ceva care sa-mi dea increderea in sine si curajul de inainte.

Răspuns Câştigător
| deen a răspuns:

Schimbarea de look mereu ajuta! Tunde-te,vopsestete, schimbati stilul, sau muzica pe care o asculti. pe mine genuri diferite de muzica imi dau stari diferite. incearca rap sau hip hop, intotdeauna ai versuri care iti merg la sufltet si de multe ori te ajuta sati recapeti increderea in tine. SAU incearca sportul. te ajunta spiritual si e bun pentru sanatate. jogging, football basket orice! eu cand simt nevoia de o schimbare imi schimb felul in care mobila din dormitorul meu e aranjata, mereu ma face sa ma simt de parca m-am mutat laughing sper ca am fos de folos, mult succes :*

1 răspuns:
| crazyblue a răspuns:

Pur si simplu cand te trezesti de diminteza gandeste-te la cineva cu care ai vrea sa semeni sa te comporti ca el si imital toata ziua. cred ca o sa meargahappy