| July200004 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Eu vreau sa devin politist, dar am auzit ca trebuie sa te duci la liceu militar pentru a avea mai multe sanse sa intri la academie. Dar nu sunt sigura pentru ca trebuie sa stau la camin, e naspa la camin?

1 răspuns:
| wpetterssone a răspuns:

La cămin vei sta cu alți câțiva elevi în cameră băieți sau fete, niciodată amestecați cu care probabil vei fi în clasă. Dimineața devreme este trezirea, alergare, duș, masă, ore, educație sportivă, masă, somn, timp liber, somn. Acesta era programul acum câțiva ani (am văzut într-un documentar).