| Samy7877 a întrebat:

Am o intr urgenta, daca am 6 absente (dintre care motivate). si am doar o ora pe saptamana chimie, pot ramane cu media neincheiata?

2 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Au trecut in jur de 10 saptamani. Deci, 10 ore de chimie. Ai fost la 4 ore.
Daca ai 30% absente din totalul orelor (tu ai deja), daca nu iti remediezi problema poti ramane cu media neincheiata/media scazuta/exmatriculare.
Daca esti trecuta de clasa a X-a, poti sa iti cam iei adio de la scoala daca vei continua asa. Profesorii tin sa faci minim 10 clase.

| lorepupici a răspuns:

Daca nu ai minim 2 note da laughing