In legatura cu situatia mediei neincheiate, am o ora de geografie pe saptamana, iar in semestrul 2 am lipsit destul de mult ( cam 9-10 absente ), am doua note ( 4 si 7, eventual de trecere ). Este posibil sa raman cu media neincheiata la numarul acesta? cum se procedeaza si la ce numar de absente pot ramane cu media neincheiata?

1 răspuns:
| Anjeli_Tabaran_1971 a răspuns:

Ai prea putine note si prea ulte absente pentru a ti se putea scoade media