| ywannaHB a întrebat:

am o intrebare legata de semne la bac.

La mate am gresit o litera si am scris peste si am ingrosat. Mi-am dat seama ca am facut o prostie asa ca am taiat si am scris din nou corect. Stiu ca este impotriva regulamentului dar am facut-o fara sa-mi dau seama si nu mai aveam timp sa cer alta foaie sa rescriu pentru ca mai erau in jur de 10 minute. Pixul cu care am scris scrie subtire si asta scoate in evidenta mult mai tare faptul ca litera este ingrosata. Cand am predat lucrarea profesorul supraveghetor s-a uitat lung la pagina unde am ingrosat dar nu a zis nimic.

In situatia asta ar putea un profesor sa-mi anuleze lucrarea?

Cunoasteti persoane carora li s-a anulat lucrarea din astfel de motive?

Răspuns Câştigător
| papys44 a răspuns:

Nu au fost anul trecut nereguli dinastea..Aceste reguli stricte vin sa ne motiveze ..Sa fim mai corecti..Nu se anuleaza nimic..Stai linistit/ta