| dydysweet a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care au dat examenul de a8a si care lau dat inainte de ceilalti pentru ca sunt olimpici, testul acela pentru olimpici este acelasi test pe care il dau cu o saptamna dupa sau 2 ceilalti elevi din a8a? cei care au trecut prin asta si stiu sigur va rog sa-mi spuneti dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Xbam a răspuns:

Va fi ceva asemanator cu modelul oficial si sesiunea speciala. Daca stii sa le faci sigur vei lua la examen o nota mare.Ne va da sigur usor, ca la modelul oficial si sesiunea speciala, poate chiar mai usor ca anul trecut.

3 răspunsuri:
| Xbam a răspuns:

Gresit.Este acelasi grad de dificultate, eu am gasit subiectele de la sesiunea speciala si sunt la fel de usoare ca cele de la modelul oficial.

| dydysweet explică (pentru Xbam):

Dar sunt la fel, ma refer la exercitii sau doar respecta cerintele si pun alte numere sau mai schimba cate ceva?