| David97tpu a întrebat:

Buna,am o mare nelamurire.....la profilul mate-info intensiv info am la alegere bacul intre info,bio, fizica si chimie sau e obligatoriu la info.Am vazut foarte multe pareri impartite,ba ca este obligatoriu ba ca e la alegere... daca e obligatoriu trebuie sa imi schimb profilul neaparat happy, sunt foarte slab la info.

4 răspunsuri:
| BiTW a răspuns:

Nu este obligatoriu să dai la Informatică. Am un prieten care învață la Mate-info (Intensiv Info), și care dă BAC-ul chiar vara asta la Biologie. Poți opta pentru Fizică, Biologie, Chimie sau Informatică. happy

| Manuela18 a răspuns:

E obligatoriu la informatica.

| David97tpu explică:

Iar sunt bagat in ceata, este la alegere sau nu?

| Ciobotaru_Mara_1992 a răspuns:

E la alegere nu e obligatoriu