| Alexalice10 a întrebat:

cei de la profilul mate info intensiv info sunt obligati sa dea bac-ul si la info sau pot sa dea la alegere dintre fizica/info/chimie/biologie? funda.

Răspuns Câştigător
| ELeenaaa a răspuns:

Buna! Si eu sunt tot la profilul acesta si stiu ca la mate si romana e obligatoriu si apoi ne alegem dintre info / chimie / fizica/biologie. happy Bafta. Funda

3 răspunsuri:
| Hellioss a răspuns:

Poti sa dai examenul ECDL si scapi de bacul la info

| Larrissa21 a răspuns (pentru Hellioss):

Daca dai ECDL nu mai dai competentele digitale la TIC nu bacul propriu zis.

| Hellioss a răspuns (pentru Larrissa21):

E la fel ca si Cambridge, la care daca ai luat B1 sau B2 (nu mai stiu sigur) nu mai dai bacul la engleza. si la info daca dai ECDL nu mai dai la info bacul