| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

am o mare problema, si anume: nu stiu la ce profil sa dau mai departe. Imi place geografia, istoria, engleza, biologia si cam atat big grin dar nu imi place chimia, romana si matematica.
La ce profil as putea sa ma inscriu va rog ajutati-ma (Cate ore din fiecare materie se fac pe saptamana si cate teze se dau pe semestru la profilul respectiv) Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Pai, nu depinde de noi. ceea ce-ti propui sa faci asta vei face in viitor. Da le ce-ti place! big grin Eu spre exemplu, am ales Servicii :d cu o medie destul de mare happy 9. 70 si am auzit ca-i foarte bine. Succes!

| lydd a răspuns:

Wow...pai la filoligie sunt toate cele enumerate de tine dar acolo e si romana si daa tie nu iti place
de asemenea ai putea merge la stiinte ca acolo se face astea numa ca se facesi chmie si un pic mate.