| NyanMei a întrebat:

Am o prietena care este la Mate-Info si vrea sa se transfera la mine in clasa la Bilingv-Engleza, insa problema este ca ea nu are testul de Engleza. Este oare vreo sansa sa se transfere la bilingv? Poate oare sa dea din nou testul de Engleza?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Da,se poate.O data ce-si depune cererea de transfer, se va cere sa dea si ceva diferente.Adica ceva teste, si printre acele teste, va da si la engleza.
Te pup!

1 răspuns:
| GigiManivela a răspuns:

Da, am o colega carew a venit in clasa la mine (la mate-info-intensiv engleza) de la profilul mate-fizica.