| anonima_5010 a întrebat:

am o problema.Cand am intrat pe profilul meu de pe hi5 am observat ca nu mai aveam in lista decat 2 prieteni, cea ce este ciudat pentru ca aveam 800 de prieteni si de dimineata era in regula. Oare ce s-a intamplat? Va rog sa ma ajutati urgent

5 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. Dar nu stiu de ce. crying

| ArinaMK a răspuns:

Nici mie...
aveam 700...
acum 9(care tot eu i-am cerut inapoi...)
in fine
mult succes:*:*:*:*:*

| Andreea14Bianca a răspuns:

Am exact ecasi problema. o sa iti dau un mesaj pe privat. Nuj de ce si din ce cauza?

| sNukki a răspuns:

Se pare ca HI5 are nişte bug-uri mai nou...

| dana39668 a răspuns:

Da este chiar foarte ciudat... mie mi s-a intamplat cu pousele [laughing]. Si pot sa zic IDEm Olla... te salut!