| Behati a întrebat:

Am trecut in clasa a 9a si luni profesoara de biologie a spus ca ne va da un test initial din tot ce am retinut noi de baza din clasele 5-8 si as vrea va rog sa imi spuneti unele lucruri importante din lectii, adica sa trec prin toate cate putin.Ma puteti ajuta macar cu unele site-uri sau sa imi dati ceva sa citesc ca sa nu fiu planta la test.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Nu se trec in catalog notele primite pe testele initiale. Poti sa te uiti singur pe internet la cuprinsul unei carti de clasa a 8-a si sa cauti ce crezi ca e mai important pe google.