| AdrianMar a întrebat:

Am visat azi noapte ca a venit o vecina cu o prietena la noi si era grasuta, si avea niste cercei si la ei era legat un inel si cand a plecat m-a pupat pe un obraz si eu mam tras si acel inel mia agatat intr masele si vecina mea a incercat sal scoata si i-am zis sa nu mai traga ca mise rup maselele si ia a mai tras si missa rupt 2 masele si un dinte parca de pe partea dreapta nu mai tin bine minte si m-a durut dar nu rau doar putin...ce ar putea sa insemne?

2 răspunsuri:
| Darkguy a răspuns:

Ah, toti veniti ca ati visat x sau y lucru, nu inseamna absolut nimic. Visele se intampla deoarece atunci creierul reorganizeazaz informatiile.

| TumblrAddict a răspuns:

Ca trebuie sa faci un control la dentist laughing