| Claudia a întrebat:

Anu viitor o sa dau examenul de bacalaureat! Mie imi este frica, am invatat, invat si o sa invat dar tot imi este frica. Dau la matematica ( M2 ), biologie ( vegetala si animala ) si romana! La biologie ma descurc, la matematica sunt destul de praf iar la romana ma descurc cat de cat. Voi nu va faceti griji? S-au nu v-ati facut? Credeti ca o sa-l luati din prima?

1 răspuns:
| zanabuna13 a răspuns:

Daca te vei pregatii din timp cu siguranta vei reusi sa treci cu bine de acest examen.Important este sa ai incredere in tine.Multa bafta!