| GeorgianaMadaa a întrebat:

Buna, as dori sa-mi explice cineva cum sta cu bursa sociala la facultate, ma incadrez pentru a o primii acum cand incep facultatea, insa in ce perioada trebuie sa depun cererea si actele? La inceputul anului in octombrie?

Răspuns Câştigător
| cosmin1324 a răspuns:

Depinde de facultate, dar din cate m-am interesat si eu, de obicei, cam pana in data de 25 octombrie. Uita-te pe site-ul facultatii dupa 15 septembrie si intreaba la secretariat.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Regulamentul facultatii tale trebuie sa prevada data pana la care trebuie sa depui dosarul pentru bursa sociala, asa ca intereseaza-te la facultate.