| Andreea488 a întrebat:

As vrea sa aflu mai multe despre cibernetica de la ASE, materia este luata de la 0? Cum sunt profesorii? Daca nu am fost in liceu profil de mate info,nu stiu deloc informatica, pot sa imi fixez bazele pe perioada facultatii?

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca problema cea mai mare este sa intri la Ase la cibernetica. Cu materiile din facultate te vei descurca, sunt sigur de asta. Si mai este important sa dai la o facultate care sa iti placa ce studiezi acolo si sa ai o perspectiva in viata. Success

1 răspuns:
| FunkeyFresh a răspuns:

Te invat eu sefu, is as in matematica, mi-a iesit media 6 anul' trecut, sigur ca da.