| anytzza97 a întrebat:

Buna! As vrea sa stiu ce cunostinte de baza ar trebui sa am la chimie dupa terminarea clasei a VIII-a. Si daca se poate sa si explicati putin aceste "probleme". Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CatalyN4 a răspuns:

Si tu dai test predictiv la chimie? Eu il dau mainebig grin Poi trebuie sa stii simb chimice, sa stii sa faci reactii, etc

| anytzza97 explică (pentru CatalyN4):

Da...imi e cam frica chiar daca nu se trece. Dar vad eu cum ma descurc.

| CatalyN4 a răspuns (pentru anytzza97):

Eu am repetat putin ca na... am colegi noi si mi-e rusine sa incep din prima cu 2. Peste vreo luna merge tongue

| anytzza97 explică (pentru CatalyN4):

Si mie mi-e rusine, d-asta vreau sa aflu ce anume ar trebui sa stiu, ce baza ar trebui sa am ...Nu prea imi aduc aminte mai nimic.

| CatalyN4 a răspuns (pentru anytzza97):

Cum a fost?happyNoi am copiat in draci

| anytzza97 explică (pentru CatalyN4):

Nu am dat lucrare...am facut exercitii si mai am maine o ora. Sper sa fie bine. Si cat vei lua?laughingLa ce profil esti?

| anytzza97 explică (pentru CatalyN4):

La fel si eu...mate-info-intensiv -engleza. eu dau joi test.happy

| anytzza97 explică (pentru CatalyN4):

Este acelasi cu numele de utilizator big grin

8 răspunsuri:
| KingMidas a răspuns:

Pai eu is a 9 a si nu prea se invata nu stiu ce... adica e materia de a 8a doar ca mai avansata si mai is adaugate cateva chestii noi nu tare speciale..., nu te speria nu e greu