| EyesSad17 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu la postliceala neaparat iti trebuie diploma de bacalaureat eu as vrea la scoala postliceala de arta teatrala si cinematografica ^^ va rog un raspuns dau funda ^^

Răspuns Câştigător
| Georgienita94 a răspuns:

Nu! la postliceala te duci cu diploma de absolvire dar trebuie neaparat sa iei bac-ul pana termini postliceala

| EyesSad17 explică (pentru Georgienita94):

Asta stiu ca e la cea particulara nu cea d stat

| Georgienita94 a răspuns (pentru EyesSad17):

La cea patriculara nu stiu imi pare sincer rau sad

3 răspunsuri:
| blk23 a răspuns:

La postliceala nu iti trebuie bac, duci diploma de absolvire a liceului. stiu sigur ca si eu tot la postliceala ma duc.