| Keo14 a întrebat:

Aveti idee de ce imi zice cand accesez un browser imi zice ca ora este setata in trecut desi ea este corect? Cum as putea sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa fii atent nu numai la ora, ci si la luna si anul in curs. Degeaba apare 7 iulie la sistemul de operare, daca anul e 2015 sau alt an anterior.
Verifica in Windows setarile legate de timp, inclusiv fusul orar!

| TheNigga a răspuns:

Daca ai Windows 7 dai click pe ceas, apoi click pe "change date and time settings" (schimba setarile datei si orei), apoi click pe "change time zone" (schimbare fus orar).
Apoi incearca sa dai un reset la browser.

| Keo14 explică:

Va multumesc. Am Windows 10 si am scris ora gresita si asa merge. E cam ciudat.