| nicolaeroxana a întrebat:

Cat de greu e la ASE Bucuresti, Facultatea de Marketing? Daca esti de la profil filologie si te straduiesti cat poti de mult, poti face fata la matematica si economie? Care a fost ultima medie la Facultatea de Marketing anul asta cu care s-a intrat la buget?

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Eu sunt pe profil economic si tot ce iti pot spune este ca nu este nevoie de mari cunostinte in matematica pentru a te duce acolo, este vorba de matematica de generala, adunari scaderi nimic mai mult... dar trebuie sa cunosti multe detalii, elemente ce le inveti in liceu pe profil specializat si nu este usor sa o iei de la capat, dar daca te dedici acestui lucru, poti reusi. Bafta

| nicolaeroxana explică (pentru TheRealDaniel):

Multumesc mult pentru raspuns

| TheRealDaniel a răspuns (pentru nicolaeroxana):

Pentru nimic.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile din 2013/buget la linkul :
poze2.students.ro/? mmid=b2a5316217e6896589

poze1.students.ro/? mmid=54dd2160c0b58d0e6f

Toate cele bune.