| 10Bubico a întrebat:

Voi ce ati alege daca ati fi la profilul Stiinte ale Naturii si ati vrea sa va transferati la Stiinte Sociale dar la profilul Stiinte Sociale sa nu puteti? Va-ti duce la profilul Mate-Info daca s-ar putea sau ati ramane la Stiinte ale Naturii?

1 răspuns:
| BuburuzaVesela a răspuns:

Depinde de ce-ti place si de cat esti de motivat.In orice caz, hotaraste-te repede ce vrei sa faci sa nu te trezesti in clasa a12a ca habar nu ai pe ce lume traiesti! Eu recomand mate-info pentru ca nu e chiar asa mare stress cum se spune.Doar putina motivatie.