| AmyAny a întrebat:

Ce credeți că va pica anul acesta la Evaluarea Națională la lb. română?

Răspuns Câştigător
| Motivation2020 a răspuns:

Poti intra aici rocnee.eu/testeantrenament/22-05-2020-en8-teste.html

Pentru a ti face o idee

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Destul de mulți candidați, desigur.
Mai ales cei nepregătiți, care pun întrebări pe TPU.

| AmyAny explică (pentru mihai69):

Eu am pus o întrebare și pentru a afla și opinia celorlați! Tu nu ai niciun drept să-ți exprimi părerea despre mine, din moment ce nu mă cunoști personal.
Dacă nu voiai să-mi răspunzi la întrebare, mai bine o ignorai decât să dai un răspuns total inutil

| T0T a răspuns:

„ Capra cu trei iezi" sau „Scufița roșie". Sigur una din astea. „Luceafărul" a fost la anul.

| AlexammX a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru laughing