| valeria9764 a întrebat:

Buna ce inseamna pe engleza gotta gonna iv"ben

12 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Nu inseamna nimic, nu are nici un sens. Chiar daca ultimul cuvant ar fi fost I've been, tot nu ar avea sens.

| valeria9764 explică (pentru Radu284):

Radu284 ai dat o explicatie de **** uite atent tu cel care spui ca nu are sens
http://www.usingenglish.com/......en-in-quot

| Radu284 a răspuns (pentru valeria9764):

Wow, ma inveti tu engleza. Ok, spune-mi si mie ce inseamna "gotta gonna iv''ben". Ca pe linkul ala magic nu am gasit.

| valeria9764 explică (pentru Radu284):

Hey radu salutare deci nu sunt o persoana agresiva si nu te supara pe mine ok? deci daca nu ai inteles ce am trimis mai este ca nu stii deloc engleza si citeste inca o data link-ul care a intrebat cineva si toti au raspuns pe limba engleza deci exista asa cuvinte cum le-am scris eu ok? https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080914191752AA0FMZl da da da deci citeste atent si da inca ceva deci ce spuneai tu mai sus e ok deci inca o dovada ca exista asa cuvinte am un link pentru tine dragul meu kanye west cinta o muzica cu asa denumire si nu ma considera o proasta radule ok cu tot respectul meu fata de tine https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080914191752AA0FMZl o zi buna!

| Radu284 a răspuns (pentru valeria9764):

1. Cuvantul iv''ben nu exista, este probabil I've been.
2. Celelalte cuvinte exista, dar puse impreuna asa nu au nici un sens. Sau te refereai al ce inseamna fiecare in parte?

| valeria9764 explică (pentru Radu284):

Salut da ma refeream ce inseamna fiecare in parte happy

| Radu284 a răspuns (pentru valeria9764):

Gotta inseamna "got to", adica "trebuie sa"

gonna inseamna "going to" adica "o sa fac ceva", in functie de ce vine dupa.

I've been inseamna am fost.

| valeria9764 explică (pentru Radu284):

Da da corect sa inteleg ca am invatat acum engleza ambii si eu ma bucur happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"iv"ben"este o scriere gresita poate ai vrut sa scrii ceva in genul "gotta gonna I have" care inseamna "trebuie sa am"

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Nu sunt "expert", dar eu cred ca daca ai mancat un "e" din ultimul cuvant, explicatia ar fi urmatoarea: trebuie sa, o sa, am (facut, fost, incercat). E un joc de cuvinte. Ce explicatie de doi bani. happy

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Tare treaba asta cu "nu inseamna nimic". Minti limitate. Nici "gaina grau vaca" nu inseamna nimic. Dar daca scoti ceva din fiecare, iti ies niste gogosi de toata frumusetea. Twisted mind?

| Erick1 a răspuns:

Absolut nimic nu inseamna. Decat daca le iei separat inseamna ceva: gotta - got to (trebuie sa) gonna - going to ( o sa) i've been - i have been (am fost)