| ralucaripan a întrebat:

Ce materii se fac, ce teze se dau, ce materii dau la Bac la mate-info, respectiv mate-info bilingv engleza?

4 răspunsuri:
| Marta2qw a răspuns:

Din cate știu la mate-info materiile de baza sunt informatica, matematica(chimia, fizica, biologia). Tezele se dau la mate, romana si o materie la alegere:chimie, biologie, fizică sau info, de asemenea la engleza daca te duci pe bilingv.
Bacul se dă la română, mate si o materie la alegere ca si la teză.

| florin926481f a răspuns (pentru Marta2qw):

Ai zis bine doar ca se da teza la mate, romana, informatica obligatoriu si inca o materie la alegere dintre biologie, fizica si chimie deci 4 teze nu 3

| ralucaripan explică (pentru florin926481f):

Dintre Lazăr, Sava și Viteazul care ți se pare mai bun pe mate info?

| ralucaripan explică (pentru Marta2qw):

Dintre Lazăr, Sava și Viteazu care ți se pare mai bun pe mate info?