| nico_6459 a întrebat:

cine este in Bacau stie ca exista liceul de arta George Apostu stiu ca mai exista si in alte orase, stiu ca nu se face admiterea compiuterizata de aceea intrebarea mea este cum trebuie sa procedez ca sa intru acolo, cand trebuie sa ma prezint la liceu sa dau proba de desen, ce ma pune sa desenez cu cine sa vin, daca e nevoie sa mai fac si sa vin nota de admitere. Fundita la raspunsul cu cele mai multe detalii. happy

1 răspuns:
| magicianul19 a răspuns:

Buna.eu sunt din bacau si trebuie sa te interesezi cand este proba.de obicei este prin iunie.te duci la secretariat si gata