| zoozolina a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a. Am vrut sa dau mai departe la liceul militar " Stefan cel Mare" dar cineva a vorbit cu tata si a zis ca este foarte greu. Tata nu vrea sa ma mai lase, asa ca am cautat alt liceu. Mie imi place foarte mult sa dansez. Dansez de 3 ani. Hip-hop, streed dance,dnb,vals, salsa si multe alte stiluri de dans. Mai putin baletul. Am gasit liceu de arta George Apostu din Bacau. Acolo, la coregrafie, se face balet. Stiti cumva in ce consta proba de admitere? Sau daca am sanse sa intru. ( nu prea stiu balet, dar sunt foarte flexibila). Multumesc mult :*.

Răspuns Câştigător
| AnabellaXD a răspuns:

Cu puţin efort vei reusihappy Daca esti flexibla totul e okhappy Sta calmahappy Nu te vor supune la mai stiu eu ce probe groaznicehappy! Cu putin antrenament ve reusihappy Bafta la examenhappy

1 răspuns: