| kiddokiddo a întrebat:

cine este la ASE la cibernetica economica? Am nevoie de cateva informatii...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Atunci când vrei să răspunzi unui user, TREBUIE să apeşi pe tasta "Raspunde" aflată SUB răspunsul dat de userul respectiv, acolo ţi se va deschide o "casetă" ( de dialog ) în care-i scrii mesajul/răspunsul!

În acest mod, userul respectiv va primi o NOTIFICARE şi va ŞTII că i-ai trimis un răspuns.
În caz contrar, el NU ştie că cineva i-a răspuns la mesaj.

Acum am dat întâmplător peste întrebarea ta ( aceasta ) şi am observat că mi-ai răspuns ( incorect )!

REVENIND la "problema" ta : NU ai "înţeles" bine :(

Materiile/disciplinele care ţin de Matematică sunt OBLIGATORII!

Vezi disciplinele în Planurile de învăţământ de la linkul oficial :
http://planinvatamant.ase.ro/SelectiePlan.aspx?pp=15

LEGENDĂ :
"Categoria de opţionalitate a disciplinei:
O – obligatorie, A – opţională, F – facultativă" - SURSA :
practica.spin.ase.ro/spin/downloadStatic.htm?id=1005

O zi frumoasă!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De ce nu precizezi AICI ( exact ) ce anume te interesează?
E posibil să primeşti "ajutor" mai repede...

Toate cele bune!

| ryveenqq a răspuns:

Ei bine daca se intra pe scrisoare este numai bine, daca se intra pe examen, desi nu mai cred, trebuie sa stii economie. Pe parcursul anilor vei manca informatica si economie de iti vine rau, partea de cibernetica ei bine, inainte de a face acest pas inainte trebuie sa spui STOP si sa te gandesti putin, este printre cele mai grele drumuri pe care le poti alege. Pe langa pasiune si "vreau" ai nevoie de transpiratie si munca, mai ales daca nu ai in spate experienta cu Pc-ul.

| kiddokiddo explică:

Pai am inteles ca in al doilea an poti sa alegi intre matematica si economie, informatica, statistica.la matematica sung foarte buna doar ca mine frica primul an deoarece nu stiu informatica.dar vacanta aceasta pot sa recuperez si sa invat multe lucrufi si limbaj...asta vreau sa stiu daca e cineva si daca poatd sa mi dea un sfat daca as putea sa invat singura pana la facultate sau s.o las balta ca nu e de mine...

| bursuc001 a răspuns (pentru kiddokiddo):

Atunci când vrei să răspunzi unui user, TREBUIE să apeşi pe tasta "Raspunde" aflată SUB răspunsul dat de userul respectiv, acolo ţi se va deschide o "casetă" ( de dialog ) în care-i scrii mesajul/răspunsul!

În acest mod, userul respectiv va primi o NOTIFICARE şi va ŞTII că i-ai trimis un răspuns.
În caz contrar, el NU ştie că cineva i-a răspuns la mesaj.

Acum am dat întâmplător peste întrebarea ta ( aceasta ) şi am observat că mi-ai răspuns ( incorect )!

REVENIND la "problema" ta : NU ai "înţeles" bine :(

Materiile/disciplinele care ţin de Matematică sunt OBLIGATORII!

Vezi disciplinele în Planurile de învăţământ de la linkul oficial :
http://planinvatamant.ase.ro/SelectiePlan.aspx?pp=15

LEGENDĂ :
"Categoria de opţionalitate a disciplinei:
O – obligatorie, A – opţională, F – facultativă" - SURSA :
practica.spin.ase.ro/spin/downloadStatic.htm?id=1005

O zi frumoasă!