| Jojopu a întrebat:

Salutare, am ajuns in final in anul 4 la Universitatea Transilvania specializare Autovehicule Rutiere.
As vrea sa imi aleg o tema de licenta si nu stiu foarte clar ce as vrea.
Imi poate scrie cineva niste exemple de teme de licenta, care sunt mai interesante sau chiar mai usoare?

Răspuns Câştigător
| gigite a răspuns:

MODE' rnizarile de pe centura de transport auto Bucuresti - Ploiesti pana in anul 2022.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De parca noi toti am terminat la Autovehicule Rutiere si am stii ce sa-ti recomandam.

| Jojopu explică (pentru Violleta2022):

Buna, nu comentezi daca nu stii foarte simplu

| Frank51 a răspuns:

Profesorul coordonator îți va propune o listă de subiecte, dacă nu ai nicio idee.