| anonim_4396 a întrebat:

cui NU ii place chimia?
sunt in clasa VII si incep nu mai inteleg nimic laughinglaughingcrying Nici nu vreau sa ma gandesc la ce o sa urmeze sad. Chiar va fi asa de rau?

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Buna laughing. bai sti care e faza. e ca si profesoara noastra e naspa de bubuie.asta e adevarul.nu imi place nici mie chimia.nu inteleg la ce imi foloseste straight face. eu una o inteleg ca imi mai explica mama dar ce explica ea la clasa a uit ca la poarta raiului laughing

11 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Haideti fratilor, daca si intr-a 7-a e greu... straight face Seriously? Stati sa ajungeti la organicutza.

| schlau a răspuns:

De acum nu mai intelegi nimic.Eu in a 7a o duceam bine.Cat ai de invatat? Sa vezi ce te asteapta. Daca ce ti-a predat iti e greu sa vezi la mine ce e(eu sunt a 8a). Da' cand o incepe cu NH4Cl -Tipirig sau CuSO4*5h2O.Vei trai bine tot anul.

| TraficDeMentosane a răspuns:

In a 7a nici eu nu intelegeam nimic straight face. Destul de neplacut, laughing dar acum pe a 8a ori invat mai mult, ori sunt usoare lectiile thinking In fine, succes, si fii mai atenta la orewinking.

| xlmpq a răspuns:

In a 7a era usoara dupa aia aiurea laughing

| cosminlps a răspuns:

Daca inveti teoria este foarte usor. Invata doar chestii esentiale si va fi usor, chiar va ajunge sa-ti placa. Cu mine asa a fost=P.

| sheryn a răspuns:

e usoara in a VII-a si a VIII-a, in aVIII-a e mai usoara, eu sunt la liceu si o urasc, dar o sa te descurci tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e mai greu si eu sunt in a 7 si mi-am luat un memorator de chimie si mi-e mai usor cauta la librarii sau biblioteci Memorator de Chimie clasele 7-8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu tot a 7a sunt si sunt varza.deci don`t worry, you`re not the only one!
laughing
:*

| Bubles a răspuns:

In a 7a e cam greu
dar in a8a e foarte frumoasa
si nici mie nu imi place:d dar o inteleg cat de cat

| aMaLyA9712 a răspuns:

Urasc chimia pur si simpu nu o inteleg
poate unora le place dar sunt in clasa a VIII si deja m`am saturat de ea phbbbbt

| nnimeni89 a răspuns:

Mie nu imi place deloc chimia. Cel putin in generala nu intelegeam nimic din cauza profesorului care ne preda.Incearca sa spui nprofei/profului ca nu intelegi sa iti explice.Acum la liceu am inceput sa inteleg.tonguelove struck