| Trambi a întrebat:

Daca esti student la taxa beneficieze de reducerea transportului?
Adică ai dreptul sa primesti acea "legitimație de reducere a transportului "?

1 răspuns:
| nechiforboss a răspuns:

Binenteles! Nu beneficiezi de reducerea transportului doar daca la sfarsitul anilor de studiu ramai cursant adica ramai cu restante! Bine, acum depinde si de facultatea la care esti.Incearca sa intri pe site-ul facultatii respective sau sa te interesezi la secretariat sa afli regulamentul!