| Cornelia19 a întrebat:

Daca ma apuc sa invat serios chimie si biologie as putea avea o sansa la farmacie, tinand cont de faptul ca sunt in clasa a XI-a la stiinte sociale?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Daca iti dai silinta vei reusilove struck

| eugenl a răspuns:

Da. Ai cele mai mari sanse dar nu sta prea mult pe ganduri si apuca-te de treaba! Spor la invatat si-ti doresc sa reusesti sa intri si la buget

| DrA a răspuns:

Ai timp suficient sa inveti chimia si biologia. Fii serioasa si constiincioasa si vei reusii cu siguranta, Succes