| Deiiuu a întrebat:

Dati-mi si mie va rog frumos niste reactii chimice! va rog! e urgent.

Dau cel mai mare fundoi!

Răspuns Câştigător
| baal24 a răspuns:

Herpa derpa http://www.sky-web.net/science/reaction-types.htm

6 răspunsuri:
| AnormalKid a răspuns:

Am facut si eu d-astea la viata mea.
Intr-un castronas pui 200 g. scortisoara, 300 ml. urina. Iti vine diareea.

| Deiiuu explică (pentru AnormalKid):

Ce`aii fa?

Iti vine sa te kaci?smug

| AnormalKid a răspuns:

Da si nu stiu unde. Cred ca voi apela la cineva.

| Deiiuu explică (pentru AnormalKid):

Nu credd` ca cinevaa te va ajutaa. Ii va fi scarbaaa ca tu manancii dupa aia kakatu` I don't want to see!

| AnormalKid a răspuns:

Deiiu, ce te bagi tu in seama? Bulangi-o! Du-te si sufla in punga. Ca macar eu am bunele maniere, nu ca tine. Iti dau eu o punga daca vrei. Dar la toti ne va fi sila sa ti-o tinem. Si pui intrebari naspete. *ca tine*

| Deiiuu explică (pentru AnormalKid):

Nu ma inebunuuni! Daca nu dai raspunsurii nefolositoaree. dand dovada de prostiee straight face. Doar ca sa te afli`n treaba laughing