| Loome a întrebat:

Dacă vreau să îmi scot scutire(inapt) pe semestrul doi la sport, trebuie neapărat să fiu prezentă la medicul de familie și să mă consulte? Nu poate să îi dea mamei foaia, la fel cum a făcut când scris "aptă"?

3 răspunsuri:
| CyPack a răspuns:

Ba da... se poate, dar ca sa iti scoata scutire pe semestru 2 .hmm.trebuie un motiv serios. Altfel ramai cu situatia neincheiata.

| dorne a răspuns:

Ce scutire?oh go on nu-i nevoie, eu cand am terminat a 12-a, profa mea de sport nici nu stia cum aratlaughing
m-am fost rugat de ea sa ma treaca insa nu avea nici o data libera avusem absent la toate orele de sportlaughing) apoi dupa ce m-am rugat de ea vreo 2 ore intr-una, mi-a motivat si absentele si m-a si trecut 10 la purtarelaughing)0

| AndoAlex a răspuns:

Pai daca nu te duci tu cu mama ta sau singura se poate considera infractiune si poti fi data afara din scoala, Pai doctoru o consulta pe mama ta sau pe tine? Crezi ca daca mergi 10 minute pana la Policlinica patesti ceva? laughing