| CiobanuAlexandra a întrebat:

Buna,deci in sesiunea din vara am luat peste 5 la 2 materii, iar in sesiunea aceasta din august trebuie sa mai dau doar la logica.
Acum, cand ma inscriu pentru logica(perioada 13-24 iulie) trebuie sa fac acea solicitare de recunoaștere a doua materii(romana-istorie, la care am luat) sau ii comunic secretarei si dupa ce am luat la logica fac solicitarea? Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| aaanamariaaa a răspuns:

Inainte. Adica cand vei completa cererea de înscriere atunci spui ca vrei ca celelalte probe le vrei recunoscute si sa dai doar la logica.