| Marjanovic_Alexandru_1998 a întrebat:

Bună seara! Am o dilemă. Am dat bacalaureatul in vara si nu l-am luat, iar in toamna am avut de ales intre 3 materii: istorie, romana si folosofie. Am ales filosofia si tot nu am luat. Întreb daca stie cineva: în sesiunea următoare, în vara, dau iar la toate materiile, sau doar la filosofie?

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

La vara vei da la toate materiile,

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuei sa dai la toate 3 materiile, ca altfekl nu eii nici un BAC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate. La filosofie il iei daca cugeti deci existi. Firul de iarba creste maiestuos dar nu exista. Vezi? Filosofie

| wpetterssone a răspuns:

În următoarea sesiune vei da la toate cele trei materii examen.

| Transformice1 a răspuns:

Dai doar la materiile la care selectezi ca vrei sa dai, odata picat o iei de la capat doar daca vrei, tu daca iei 8 una djntre materii si celelalte doua le pici, chiar daca ai luat 8 poti sa dai si la acea materie examenul din nou.

| Marjanovic_Alexandru_1998 explică:

Multumesc