| anonimaanonima2A a întrebat:

deci m-am certat cu un coleg iar el le-a spus profesorilor ca eu sunt vinovata si acum toti sunt impotriva mea! p.s eu i-am spus ca-i prost fiindca a dat nr meu de telefon la toti protii din clasa... povestea e lunga dar as vrea sa stiu ce sa fac sa scap basma curata din aceasta poveste?

Răspuns Câştigător
| Stroe_Georgiana_1990 a răspuns:

Eu as spune ca sa scapi basma curataarunca cartela cu nr de telefon ia-ti alta sau imprietenestete din nou cu acel prieten ori cat de umilitor ar fi si lovestel undel doare cel mai tare nu fizic ci moral.