| Julyanna a întrebat:

Din greseala am descarcat o aplicatie de pe net si mi sa instalat in pc si la google chrome. sunt niste emoticoane... din pc le-am dezactivat si le-am sters.am scapat de ele. dar imi apar cand intru pe facebook si vreau sa las commm la cineva.cum pot sa scap de ele, imi ingreuneaza activitatea pe net. mersi

Răspuns Câştigător
| Teodora201 a răspuns:

Pai la Chrome dai acolo sus la cheia aia franceza, apoi la settings, apoi la Extensions, si dai la Swettim ( cred ca asta il ai ) Si ii dai Remove big grin

| Julyanna explică (pentru Teodora201):

Multumesc :*

| Teodora201 a răspuns (pentru Julyanna):

Cu placere :*

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Daca se numeste ASK trebuie sa stergi din program files folderu