| ytr a întrebat:

Am vrut sa descarc un joc dar din greseala am descarcat un program.Si l-am si instalat. Optimizer Pro.L-am sters si apoi l-am dezinstalat din Control Panel.S-a sters de tot? Nu prea le am cu programele.Iar acum cand intru in google chrome nu imi mai apar ferestrele.E tot din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| onlyme2851 a răspuns:

Daca l-ai dezinstalat de acolo si nu mai apare pe nicaieri prin pc, inseamna ca s-a dezinstalat. Nu cred ca e de la programul ala.