| flaviusvampirdeiasi a întrebat:

Buna dragii mei TPU!
Legat de problema Alinei s-a rezolvat pe moment, multumesc foarte mult pentru raspunsul "foarte inteligent" oferit!
Alina s-a hotarat sa mearga la Sava
Totusi ar vrea sa va intrebe pe cei care sunt la Sava cum li se pare?
De asemenea ar vrea si la Vianu la clasa de bilingv germana sau la Moisil. Daca sunteti de acolo, spuneti-mi! (Sunt din Bucuresti licee apropo)

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

E un liceu de top și asta spune tot. Oricum, liceul este un mare rahat. Poți să intri la Sava cu 9.95 sau la Traian cu 4.50, prea puțin contează și îți spun asta din calitate de persoană care face a doua facultate. Important e să ia bacul cu notă mare ca sa intre la o facultate buna care să-i poată asigura un loc de muncă bun și pe placul ei, în rest sunt bălării și vad tot mai multe persoane disperate să își trimită copiii la licee prestigioase de parcă liceul ăla îi pune creier de Einstein la sfârșitul lui. Totul depinde de cum asimilează ea informația primită, poți ajunge o persoană de succes și dacă termini Sava și dacă termini liceul din Honolulu.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca esti de Iasi? Si vampir pe deasupra.
Poate afli si tu ca numele de persoane se scriu cu litera mare.

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru darrio2007):

Bine ca esti tu destept

| darrio2007 a răspuns (pentru flaviusvampirdeiasi):

Mersi, nu mi-am tocit coatele pe bancile scolii doar sa fiu cu prezența.

| Goete a răspuns:

Dragul meu, la problema cu Alina - care e foarte desteapta dar nu stie sa decida, ti-a raspuns doar un utilizator pe care l-ai facut cu apa si otet.
Asa ca era innecesar acest mesaj; dupa cum vezi "ne-am stresat mult cu totii" de problema Alinei si de fanteziile tale

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru Goete):

Nu conteaza cat de destept esti ca sa poti decide ceva cu usurinta in plus am observat oameni pe acest site care intreaba chestii de mii de ori mai neimportante decat mine eu macar incerc sa imi ajut o colega.

| Goete a răspuns (pentru flaviusvampirdeiasi):

Daca tot esti atat de destept, ce te face sa crezi ca poti decide Tu cat de important e ceva pentru cineva?

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru Goete):

Nu am afirmat niciodata ca as fi foarte dwsteapt daca iti amintesto bine ai sti ca alina este cea foarte desteapta in fine sunt convins ca e mult mai desteapta ca tine si oamenii care incearca sa ii induca in eroare pe oameni de pe TPU cu sfaturile lor foarte abracadabrante facute in cel mai mare misto ca sa se poata lauda ca uite au raspuns si ei la o intrebare merita o medalie

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Cine-i Alina?

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru SmaraldAlbastru):

O colega care se muta la Bucuresti si m.a rugat sa va intreb despre aceste trei licee

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru SmaraldAlbastru):

O prietena foarte desteapta

| Nouvel a răspuns:

Tu esti "de Iasi" dar te interesezi pentru Alina "de Bucuresti"? Dar Alina, nu se poate interesa? Pentru ca la cum scrii tu, nu cred ca te ia cineva in serios.

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru Nouvel):

Alina e si ea "din Iasi" momentan insa parintii ei se muta vara asta si merg la Bucuresti. Alina m.a rugat sa ma interesez pentru ea

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru Nouvel):

Si atunci cum de am primit atatea raspunsuri ughh