| maddy0212 a întrebat:

este cineva de aici la limbi straine? ar fi greu sa ma descurc daca vin de la un profil nefilolog? (nu am probleme cu gramatica)

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu are importanţă ce profil ai avut în liceu, cât timp te descurci la acele limbi străine şi îţi dai silinţa să fii la nivelul celorlaţi. Să nu crezi că toate persoanele care merg la această facultate, sunt extrem de bune. Spor la învăţat şi multă baftă.

Numai bine!

1 răspuns:
| VictorL a răspuns:

Buna.
Te sfatui sa intri pe google traducere google.translate.com si traduce cuvantul sau textul din Romana in limba care ai nevoie!
Sper ca te-am ajutat.
Funda!