| random1620 a întrebat:

Buna! Este greu examenul ECDL?
Credeti ca merita luat? (stiu doar ca echivaleaza competentele pentru bac)
Si in ce consta? NU am gasit pe site-ul lor si nici modele foarte multe? Sunt diferite modele fata de examenul actual? sau e ca la scoala de soferi?
Se vor da intrebari doar din cartile lor sau se pot da si altele?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt prea multe intrebări dar la primele 2 ai câte un NU

| LaviniuA a răspuns:

Daca vrei sa ti se acorde rangul de utilizator pc, da-i inainte. Depinde ce vrei sa lucrezi in viitorul apropiat. Iti dai seama ca daca te faci it-ist, medic, avocat e vax.

Răspuns utilizator avertizat