| MARIANA_1499 a întrebat:

ieri m-am inscris la facultatea de litere in brasov, si ma intreb daca am vreo sansa sa intru cu media 8.66. avand in vedere faptul ca anul aceasta au fost multi care au picat bacul. voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Nu are rost sa te ingrijorezi degeaba, rezultatul va fi la fel.Si eu m-am inscris la universitatea transilvania la inginerie si acolo e la fel.Fii optimista si vezi ca o sa fie totul bine!winking

| baalial a răspuns:

Ai o sansa dar inca sunt confuz trebuie sa faci facultate pentru ce? literele le vezi si le pronunti fara facultate? ma rog stiu ce se face la facultatea de litere dar eram putin ironic big grin

| XmatriX a răspuns:

Am auzit ca primesc de la 8 in sus da pote sa mai schimbat acum conteaza ce noroc ai

| MARIANA_1499 explică:

Doar o sansa am?! sad