| aylyn_2380 a întrebat:

imi puteti da si mie cartea: Cartea nunti de George Calinescu.as vrea sa fie document pe care sa-l pot imprima.va rog.sau imi dat link de unde sa descarc.big grin dar sa pot descarca.ca sunt unele sit-uri pe care nu te lasa.big grin ( nu stiu, nu ma pricep f f bine la carti. daca se poate va rog ajutati-ma.big grin)

2 răspunsuri:
| Donytzu_1698 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/25338134/George-Calinescu-Cartea-nuntii
o poti downloada de acolo. iti faci cont si gata.

mult succes la citit!

| kissy_9671 a răspuns:

Filele carții? (nu cred ca e vorba de asta). oricum uite un site de unde poți descarca rezumatul http://referat.clopotel.ro/Cartea_nuntii___George_Calinescu-11423.html. fundita?