| Spirituallife a întrebat:

Buna! In ce orase se da admiterea la medicina din Barron's?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Examenul la medicina este la fel in toata tara.
Subiectele sunt facute de o comisie de profesori universitari si sunt sigiliate pana in ziua examenului, cand se deschid in acelasi timp si la aceeasi ora, la toate facultatile de medicina din tara.

| Spirituallife explică (pentru Violleta2022):

Eu ma refeream la cartea de biologie pentru admitere.In unele orase e Corintul in altele Barrons.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Spirituallife):

Din cate stiu eu examenul de la medicina are acelasi subiect pe toata tara, la toate facultatile de medicina, nu diferite pe orase.