| NattyRoxy a întrebat:

:-) In curand va incepe scoala si voi trece pe clasa a8a. Ce rechizite mi-as putea cumpara? Dar caiete? Mari sau mici si cu cate file? Si ce preferati? Ghiozdan, sau geanta pe umar? E grea latina? Va rog sa imi spuneti caietele pentru ffiecare materie.Si precizez ca sunt la Liceul de Arte. Daw funda!

1 răspuns:
| Idc12345 a răspuns:

Si eu trec in clasa a8-a.Acum,pe bune, de unde sa stim noi ce rechizite/caiete iti trebuiesc tie? Fiecare profesor cere diferite caiete.