| anonim_4396 a întrebat:

La ce liceu din Timișoara nu se face matematică, fizică, chimie, nu se dă bacalaureat-ul din matematică și se intră cu media de 4, 5 sau 6. Dau funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| TristanTzara a răspuns:

Matematică, fizică și chimie fac toate profilele până în clasa a X-a. Dar BAC din matematică nu dau doar cei de la profilel Uman: filologie, științe sociale, vocațional...

Caută pe admitereliceu.ro, și vezi un liceu din timișoara care îți convine.