| 286 a întrebat:

Buna! La ce materii se dau diferențe dacă te muți de la matematica informatica intensiv la științele naturii?

2 răspunsuri:
| random1620 a răspuns:

Daca e in calsa a 10-a sau a 9-a la nimic pentru ca materia e la fel... La a 11-a si a 12-a nu stiu sigur sa-ti zic dar nu cred ca se dau si acolo (diferentele se dau atunci cand nu ai facut de loc aceea materie deci nu cred ca e asa mare chestie ca oricum bacul se da din aceleasi materii)

| Lovelife00018 a răspuns:

In general diferente se dau daca treci de la uman la real, sau de la stiintele naturii la mate-info. Daca esti la mi nu cred ca dai diferente pentru sn, dar cel mai bine suna la liceu si intreaba