| CristianMD a întrebat:

Buna la toti cei de pe TPU
am o problema "mica", anul asta ( clasa a 6-a) la romana aveam o tema " revista mea" si la un moment ne dadea sa facem cu cate mai multe pagini dar eu nu faceam, am facut doar coperta prima zi cand trebuia si in rest nu am facut nimic, azi ne scotea notele pentru revista si ( nu la simestru ) treaba e ca eu nu mi-am facut revista aia, credeti ca un 2 imi strica catalogul, sau cum as putea maine sa-i spun ca nu am revista... pentru ca azi i-am spus ca i-o aduc dar abia acum mi-am amintit de revista si am fugit repede la magazin dar n-am gasit album de desen... deci cum i-as putea spune ca nu am adus revista deoarece nu o am? eu ma gandeam sa-i spun ca nu o gasesc

Răspuns Câştigător
| DjLayla a răspuns:

Dc nu tiai facut ma tema? o sati strice toate notele 2 ala :l

3 răspunsuri:
| Aniiia a răspuns:

Salut

| iuliano4ka a răspuns:

Eu la fel am pe poimiine am facut doar o pagina care cu cartea si gata. daca vrei ti-o trasmit, dar nu cred ca te v-a ajuta. daca ceva spune ca ai uitat din greseala la bunica.
p.s.:in ce scoala inveti.

| meoww1 a răspuns (pentru iuliano4ka):

Poti te rog sa mi-o trimiti mie..ca am nevoie..tot cu cartea..plizz