| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu unul sau mai multe site-uri de invatat coreeana? Vreau un site cu reguli de scrie,cu reguli de pronuntie, care sa ma invete cum sa formez propozitii etc. Absolut tot. Astept raspunsuri. Site-ul sa fie in limba romana. big grin
P.S. Persoanele care au de gand sa dea raspunsuri gen:" N-avem noi timp sa te invatam pe tine coreeana" sunt rugate sa iti vada de treaba lor.
Va multumesc.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa inveti o limba doar citind pe un site.Cauta un profesor sau o carte. site-uri nu stiu ...vazusem unele mai demult dar in engleza. Uita-te la seriale, te va ajuta sa inveti sa vorbesti

| KwonJiyongParkJimin explică (pentru J0B0MAT):

Am gasit o aplicatie pe telefon si se leaga ceva de mine, dar vreau si un site care sa ma invete cum sa alcatuiesc propozitii.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic... sorry